Türkiye'nin Güç Elektroniği şirketlerinden biri olan İST ENERJİ , Güç Elektroniği Sektöründe 20 yılda   kazandıkları  deneyimlerini yine bu sektöre sunmak ve  müşterilerinin ihtiyaç duyduğu  Güç Elektroniği çözümlerini en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet ile karşılamak için İstanbul’da 2019 yılında kurulmuştur. Firmamız Güç Elektroniği alanında müşterilerimizin gereksinim duyacağı aşağıdaki ürünleri ve hizmetleri gerek kendi markası gerekse müşterilerimizin uygun bulacağı diğer markalarla uygun fiyatta en hızlı şekilde temin etmektedir.

  • 1-600 kVA aralığında mono blok kesintisiz güç kaynakları (UPS),
  • İnvertörler,
  • Akü Şarj Redresörleri.
  • Servo ve statik gerilim regülatörleri,
  • Kuru tip Aküler
  • Bakım ve Servis hizmetleri.

Satışını yaptığımız ürünleri  garanti içi ve garanti sonrası hizmetlerini müşteri memnuniyetini önceliğimiz kabul ederek  titizlikle yapıyoruz. Satışını yaptığımız ürünler gibi  müşterilerimizin sahip olduğu mevcut sistemlerinin bakımlarını Bakım Anlaşması ile üstleniyor ve sistemlerin kesintisiz enerji vermesini temin ediyoruz. Servis/bakım hizmetlerimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir.

İST ENERJİ, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarını, tam donanımlı ve tecrübeli servis teknisyenleriyle yerinde çözmektedir. İstanbul merkezli Teknik Servis Bölümü, Türkiye'nin yedi bölgesindeki çözüm ortakları İST Enerji’nin güçlü servis ağını oluşturmaktadır.

Satış ve Satış sonrası hizmetlerimiz ISO 9001:2015 Kalite Standardında yürütülmekte olup ISO 9001 ‘in yanı sıra çevreye ve insana  saygılı bir firma olarak ISO 14001 Çevre Sertifikası ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikalarımız mevcuttur.

Misyonumuz müşterililerimizin isteklerine uygun olarak yüksek teknolojiye sahip, kullanıcı dostu, dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek verimli ürünler temin etmek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz Güç elektroniği alanında ülkemizde ve dünyada saygın ve büyük firmalar arasına girerek üreten ve ihracat yapan bir firma olarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, doğa dostu yeşil enerji çözümlerinin lider tedarikçisi olmak ve daha yaşanabilir bir çevreye katkıda bulunmaktır .