İST ENERJİ olarak satış öncesi ve sonrasında  koşulsuz müşteri memnuniyetini
en üst düzeyde tutmak en önemli kalite hedefimizdir. Bu amaçla satış öncesinden başlayarak
müşterilerimiz için en hızlı ve uygun çözümü bulmaya çalışırız.
Satış sonrasında ise ürünlerin kesintisiz hizmet vermesini sağlamak için 7/24 esasına göre çalışırız.

Teknik Servis Hizmetlerimiz;


Güç Tespiti
Güç Elektroniği alanında kesintisiz ve kaliteli enerjiye ihtiyaç duyan ve bunun için hangi ürünleri seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalan müşterilerimize ücretsiz keşif ve danışmanlık veriyoruz.
Bu amaçla sahada gerekli ölçümleri yapıyor ve müşterilerimize en uygun çözümü sunuyoruz.


Devreye Alma
Satışı gerçekleştirilen ürünler uzman teknik servis personelimiz tarafından devreye alınır. Yetkili personel tarafından devreye alınan tüm ürünlerimiz devreye alımından itibaren 2 yıl servis  garantisi, 10 yıl boyunca yedek parça garantisi altındadır.


Satış Sonrası Servis Hizmetleri
Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler malzeme ve işçilik hatalarına karşı 24 ay firmamızın garantisi altındadır. 
Herhangi bir arızada Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir.


Koruyucu Bakım Hizmeti
Ürünlerini firmamızdan alan müşterilerimizin sistemlerin kesintisiz hizmet verebilmesi için yılda 1 kez ücretsiz koruyucu bakım yapıyoruz.Koruyucu Bakım hizmetleri UPS Teknik Servis hizmetleri ve Bakımlarını kapsamaktadır.


Bakım Sözleşmesi
Garanti sonrasında  ürünlerin kesintisiz hizmet vermesi için müşterilerimiz ile Bakım Sözleşmesi yapıyoruz.Sözleşme süresince cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri alıyor ve cihazlara periyodik olarak bakım yaparak ekonomik ömürlerini uzatıyoruz.
Müşterilerimize sunduğumuz Parça Dahil (Akü Hariç) ve Parça Hariç Bakım Sözleşmesi olmak üzere iki türlü sözleşme bulunmaktadır.


Akü Değişim Hizmeti 
Aküler UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı) Sistemi’nin en kritik elemanlarıdır. Akülerin ise tasarımına, kullanım şartlarına göre değişkenlik gösteren kullanım ömrü bulunmaktadır. Sisteminiz içindeki tek bir akünün bile arıza yapması ,Sisteminizin çalışmamasına, kritik yüklerinizin korunmamasına, iş sürekliliğinizin kesintiye uğramasına, veri, zaman ve işgücü kaybınıza sebep olabilir. Sistemlerinizin akü kontrollerini yetkili  teknik personelimize yaptırarak, arızalı aküleri tespit ettirebilir, Ups Servis ile değişim hizmeti alarak iş sürekliliğinizi koruyabilirsiniz.