Kesintisiz Güç Kaynakları

Kesintisiz Güç Kaynakları elektrik ile beslenen cihazları şebeke geriliminde olabilecek gerilim yükselmelerine, düşmelerine, dalgalanmalarına, ani ve çok kısa süreli pik gerilimlere ve Harmonik bozulma olarak adlandırılan gerilim bozulmalarına karşı koruyan ve şebeke elektriği kesildiğinde ise dahili Aküleri sayesinde cihazların çalışması için gerek duyduğu temiz enerjiyi üreterek kritik cihazların kesintisiz çalışmasını sağlayan elektronik cihazlardır.

Doğrultucu(Redresör), Evirici (İnvertör), Statik Transfer Anahtarı, Aküler Şarj Devresi ve Akü gibi ana bileşenlerden oluşan Kesintisiz Güç Kaynakları kesintisiz ve temiz enerjiye gerek duyan tüm Elektronik Sistemlerde kullanılmaktadır. Voltaj Regülatötü ve Kesintisiz Güç Kaynaklarının başlıca kullanım alanları Bilgisayarlar, Veri Merkezleri, Telekomünikasyon Merkezleri, Tıbbi Merkezler, Kesintisiz Üretim yapması gereken endüstriyel tesisler ve ani bir elektrik kesintisinin yaralanmalara, ölümlere, ciddi iş kesintilerine veya veri kaybına neden olabileceği yerlerdir.Kullanılacak Kesintisiz Güç Kaynağı modelleri kullanım alanına bağlı olarak ilgili hesaplamalar yapılarak belirlenmelidir.

IST Enerji geniş ürün portföyünü müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ürünlerimiz:

LI Serisi           Line İnteraktif                                                            600VA-2000VA

MF Serisi         Online                         1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış           1-10 KVA

TMF Serisi       Online                         3 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış           10-20 KVA

TF-C Serisi       Online                         3 Faz Giriş - 3 Faz Çıkış           10-30 KVA

TF-U Serisi       Online                         3 Faz Giriş - 3 Faz Çıkış           10- 250 KVA

TF-G Serisi       Online                         3 Faz Giriş - 3 Faz Çıkış           10-600 KVA

Yüksek verimli, mikro işlemci kontrollü, gelişmiş LCD Panelleri ile Kullanıcı dostu yapıları, güvenilir ve sağlam yapılı Kesintisiz Güç Kaynaklarımız kritik yüklerinize kesintisiz ve temiz enerji sağlamaya devam edecektir.

Ürünlerimiz malzeme ve işçilik hatalarına karşı 24 Ay garanti ve 10 yıl yedek parça garantisi IST Enerji güvencesi altındadır.